KONST / Litografier / Färglitografi 14896100
nr 1489 6100
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Stilleben med blommor. Signerad Kåks, daterad -99. Numrerad 57/1000. Färglitografi, bildmått: 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
10/9 17:31:25
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks